Başka ülkede mesela amerikada doğsaydınız, bir Amerikan olarak adınız ne olurdu? Biz bunu merak ettik ve sizin için araştırdık

İsim ve Burç Uyumu Nedir?

Burçların özellikleri birçok insan tarafından kabul edilen ve dikkat edilen bir konudur. İkili ilişkilerde burçların uyumu önemli bir göstergedir. Bazı burçların birbiri ile çok daha yakın olduğunu bazılarının ise birbirinden çok zıt özellikler gösterdiğini söylemek mümkündür.Burçların karakter özellikleri konusunda bilgiler verdiğini kabul ettiğimize göre Sitemizde isim analizi yanında isim burç uyumu konusunda da analiz yapmayı hedefliyoruz.

Özellikle yeni doğacak bebeklere isim seçimi yaparken burçları ile uyumu konusunda bilgiler vermeye çalışıyoruz. Çocuğunuza vereceğiniz ismi seçtiyseniz, burcu ile birlikte sitemizde isim burç uyumu analizini yapabilirsiniz.

Kendiniz ile ilgili olarak da isminiz ile burcunuz ne kadar uyumlu olduğunu sitemizde "ücretsiz analiz" yaparak öğrenebilirsiniz. Diğer burçlar ile isimlerin uyumunu da rahatlıkla öğrenebilmeniz için sizlere seçenekler sunuyoruz. Böylece karakterinize en uygun burcun hangisi olduğunu da sitemizde analiz yaparak öğrenebilirsiniz.